Новини

Олена Сосєдка: безконтактна верифікація скасовує необхідність особистого візиту до банку

Голова наглядової ради банку «Конкорд» Елена Соседка розповіла про зміни, які чекають на споживачів банківських послуг у найближчі рік-два.

За її словами, якщо сьогодні клієнти все ще змушені для відкриття рахунку, отримання банківської карти та інших послуг здійснювати особистий візит до відділення, то у найближчому майбутньому масово з'явиться безконтактна верифікація — за допомогою відеозв'язку. Тобто за допомогою камери у звичайному смартфоні людина може пройти всі необхідні операції та підтвердити свою особистість. Пару хвилин з мобільним пристроєм в руках — і, як результат, купа зекономленого часу. «Жодних черг і незапланованих візитів до відділень. Ця технологія, нова для України, вже працює, хоча поки ще далеко не у всіх банків», — повідомляє Елена Соседка.

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00