Новини

Олена Сосєдка: діджіталізація банків є неминучим процесом

Елена Соседка, голова Наглядової ради банку «Конкорд», розповіла ЗМІ про діджіталізацію банківського сектора. За її словами, це глибока трансформація бізнесу, що передбачає використання цифрових технологій для оптимізації бізнес-процесів, підвищення продуктивності компанії й поліпшення досвіду взаємодії з клієнтами.

Як зазначає Елена Соседка, метою діджіталізації є задоволення потреб споживача, які змінюються разом з розвитком технологій, а саме — створення більш комфортної та оперативної взаємодії клієнта з компанією.

Як приклад експерт Соседка Елена навела банки, які довгий час асоціювалися у споживачів виключно із суровими установами — з броньованими дверима, охороною на вході та касиром у маленькому віконці, для спілкування з яким потрібно було 20 хвилин відстояти у черзі. Також доводилося підписувати безліч папірців. А відтепер усі питання з банком можна вирішити у дистанційному режимі.

Нагадаємо, що раніше Елена Соседка повідомляла, що сьогодні фінансові установи, які хочуть вижити й залучити нових клієнтів, повністю змінили підхід до роботи. Сучасному банку сьогодні не потрібно мати велику кількість відділень, оскільки основні послуги споживач може отримати за допомогою комп'ютера або смартфона.

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00