Новини

 Українці підсумували сезон 2021 у паратхеквондо бронзовою медаллю чемпіонату світу

Українці підсумували сезон 2021 у паратхеквондо бронзовою медаллю чемпіонату світу

Національна паралімпійська збірна команда з тхеквондо виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з паратхеквондо серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, що з 11-12 грудня проходив у м. Стамбул, Туреччина. Сьогодні українці повертаються з підсумковою "бронзою" змагального сезону-2021 в Україну.

Володаркою бронзової медалі стала спортсменка із Запорізької обл. – Липецька Юлія. Перше коло українка пройшла без бою у зв'язку з високим світовим рейтингом.  У другому колі Юлія зустрілася з французькою спортсменкою Діабло Джеліка, яка виграла у турецької спортсменки Оздак Лутфліє.  У цьому поєдинку наша спортсменка здобула перемогу з рахунком 12-7.  Лише у півфіналі Юлія поступилася бразилійці Рамос Дос Сантос та стала третьою в світі в керугі (К44 -65 кг).

Всім іншим п’яти спортсменам національної команди не вдалось дістатись п’єдесталу, та ми віримо у них та сподіваємось на майбутні перемоги!

У змаганнях взяли участь 264 спортсмени від 41 країни світу. Від команди України виступили 6 спортсменів з інвалідністю. 

Чемпіонат світу вперше проводився в новому класі Super K-44. 

Трансляцію змагань можна переглянути за наступним лінком: https://www.youtube.com/user/worldtaekwondo

Вітаємо команду з завершенням змагального сезону 2021 та бажаємо нових яскравих спортивних перемог у наступному 2022 році (вже у лютому 2022 року українці змагатимуться на Європейському Президентському кубкові).

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04211, м. Київ, вул. Йорданська, 22-А

Телефон: +38 098 506 38 34

Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00