Новини

 Яскравою крапкою чемпіонату Європи завершили сезон-2019 паратхеквондисти України

Яскравою крапкою чемпіонату Європи завершили сезон-2019 паратхеквондисти України

Поки Європа та світ святкували  Хеловін, національна паралімпійська збірна команда України з тхеквондо виборювала перемогу на чемпіонаті Європи з паратхеквондо, що 31 жовтня пройшов у місті Барі, Італія.

Майже у повному складі національна збірна команда України взяла участь у цьому престижному рейтинговому турнірі. За результатами змагань в особистому заліку українці вибороли одну золоту, дві срібні та три бронзових нагороди та таким потужним результатом завершили сезон-2019.

Переможницею чемпіонату Європи традиційно стала Марчук Вікторія (клас К43 вагова категорія до 49 кг.)

Срібні нагороди вибороли Ліпецька Юлія (клас К43 вагова категорія понад 58 кг.) та Трохименко Інна в розділі пумсе (клас Р31.)

Бронзовими призерами змагань стали Швець Антон (клас К43 вагова категорія до 75 кг.), Ліповий Антон (клас К42 вагова категорія до 75 кг) та Цапціна Іванна в розділі пумсе (клас Р34).

Трансляція змагань за наступним лінком: https://youtu.be/kBHrLMheiQw

Наразі це були заключні змагання насиченого спортивного року: впродовж 2019 року національна збірна команда України з паратхеквондо взяла участь у 9 міжнародних стандартах. У шести з них паралімпійці України виборювали перше командне місце і один раз стали срібними призерами.

Спортсменами національної збірної команди України на цих дев'яти турнірах було здобуто 47 нагород, серед яких 27 золотих, 7 срібних та 13 бронзових.

І ще один підсумок: укінці 2019-го змагального року кращі паратхеквондисти України зберегли лідируючі позиції, і практично усі набагато покращили свій світовий рейтинг. Тепер ми усі з нетерпінням чекатимемо грудня, аби дізнатися імена наших спортсменів кандидатів на участь у Паралімпійських іграх-2020.

Щира подяка усім спортсменам, тренерському складу та усім причетним за професіоналізм та високі спортивні результати на міжнародній арені. Слава Україні!!!

Читайте також:

Про нас

Київський міський спортивний клуб "Оболонь-Квон" займається розвитком олімпійського виду спорту тхеквондо в Оболонському районі м. Києва вже понад 15 років. Наші спортсмени стають переможцями міських, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Контакти

Адреса: Київ, 04210, пр-т Героїв Сталінграда, 23А
Телефон: +38 098 506 38 34
Розклад: пн-пт з 17-00 до 19-00